Tchèque Česky

 Značka WEISSENBERG byla založena v roce 1989 a dnes je synonymem vysoké kvality. Tchajwanská společnost vyrábí nástroje, které jsou ceněny po celém světě.
Výrobní proces harmonicky spojuje tradiční řemeslnou výrobu s moderní výrobní technologií.
Na vývoji nástrojů, které splňují nejvyšší nároky hudebníků, se v průběhu let podílela řada mezinárodních odborníků a umělců (Evropa, USA, Asie...).
Nic není ponecháno náhodě: Výběr materiálů s ohledem na jejich zvukové vlastnosti a udržitelnost, přesná montáž, ergonomie hry, ruční gravírování, vysoce kvalitní lak, stříbrné a zlaté povlaky.
V duchu slavného výrobce nástrojů Adolpha Saxe se WEISSENBERG hlásí k filozofii neustálého zdokonalování svých nástrojů v úzké spolupráci s hudebníky, s velkou otevřeností vůči výrobnímu a uměleckému vývoji. Společnost přikládá tomuto rodinnému duchu velký význam.
John Wei, generální ředitel společnosti Weissenberg, vštípil tento duch všem zaměstnancům značky po celém světě.
Společnost Weissenberg se již řadu let účastní významných mezinárodních veletrhů (NAMM/USA, Musikmesse Frankfurt, Musicfair Shanghai...).
John Wei je také velmi spjat s belgickým Dinantem, rodištěm Adolfa Saxe.
Inspirací pro rodinné podnikání byly také četné profesní a přátelské kontakty v Německu, odkud mimochodem pochází název "WEISSENBERG".
Dnes je WEISSENBERG jednou z předních značek v oblasti výroby hudebních nástrojů.
WEISSENBERG, když záleží na kvalitě !