Lituanien Lietuva

1989 m. įkurtas WEISSENBERG prekės ženklas dabar yra aukštos kokybės sinonimas. Taivane įsikūrusi bendrovė gamina visame pasaulyje vertinamus instrumentus.
Gamybos procese harmoningai derinami tradiciniai amatai ir šiuolaikinės gamybos technologijos.
Bėgant metams daugybė tarptautinių ekspertų ir menininkų (Europoje, JAV, Azijoje...) prisidėjo prie aukščiausius muzikantų reikalavimus atitinkančių instrumentų kūrimo.
Nieko nepaliekama atsitiktinumui: Medžiagos parinktos atsižvelgiant į jų garso savybes ir tvarumą, tikslus surinkimas, grojimo ergonomika, rankinis graviravimas, aukštos kokybės lakas, sidabro ir aukso dangos.
Vadovaudamasi garsaus instrumentų gamintojo Adolphe Sax dvasia, WEISSENBERG laikosi nuolatinio instrumentų tobulinimo filosofijos, glaudžiai bendradarbiaudama su muzikantais ir būdama labai atvira gamybos ir meno naujovėms. Įmonė teikia didelę reikšmę šiai šeimos dvasiai.
"Weissenberg" generalinis direktorius Johnas Wei įskiepijo šią dvasią visiems prekės ženklo darbuotojams visame pasaulyje.
"Weissenberg" jau daugelį metų dalyvauja didžiausiose tarptautinėse parodose (NAMM/USA, Frankfurto "Musikmesse", Šanchajaus "Musicfair"...).
Johnas Wei taip pat labai susijęs su Dinantu Belgijoje, Adolphe'o Saxo gimimo vieta.
Daugybė profesinių ir draugiškų kontaktų Vokietijoje taip pat įkvėpė šeimos verslą, iš kurio, beje, ir kilo pavadinimas "WEISSENBERG".
Šiandien WEISSENBERG yra vienas iš pirmaujančių prekės ženklų muzikos instrumentų gamybos srityje.
WEISSENBERG, kai svarbu kokybė !