Estonien Eesti

 Kaubamärk WEISSENBERG asutati 1989. aastal ja on nüüdseks kõrge kvaliteedi sünonüümiks. Taiwanis asuv ettevõte toodab instrumente, mida hinnatakse kogu maailmas.
Tootmisprotsessis on harmooniliselt ühendatud traditsiooniline käsitöö ja kaasaegne tootmistehnoloogia.
Aastate jooksul on mitmed rahvusvahelised eksperdid ja kunstnikud (Euroopa, USA, Aasia...) andnud oma panuse muusikute kõrgeimatele nõudmistele vastavate instrumentide väljatöötamisse.
Midagi ei jäeta juhuse hooleks: Materjalide valik nende heliomaduste ja jätkusuutlikkuse järgi, täpne kokkupanek, mängimise ergonoomika, käsitsi graveerimine, kvaliteetne lakk, hõbe- ja kuldkatted.
WEISSENBERG on kuulsa pillimehe Adolphe Saxi vaimus pühendunud oma pillide pideva täiustamise filosoofiale, mis toimub tihedas koostöös muusikutega ja on väga avatud tootmise ja kunstilise arengu suhtes. Ettevõte peab seda perekondlikku vaimu väga oluliseks.
John Wei, Weissenbergi tegevjuht, on seda vaimu sisendanud kõigile brändi töötajatele kogu maailmas.
Weissenberg on aastaid osalenud suurtel rahvusvahelistel messidel (NAMM/USA, Musikmesse Frankfurt, Musicfair Shanghai ...).
John Wei on väga seotud ka Dinantiga Belgias, Adolphe Saxi sünnikohaga.
Arvukad professionaalsed ja sõbralikud kontaktid Saksamaal on inspireerinud ka pereettevõtet, kust muide ka nimi "WEISSENBERG" pärineb.
Täna on WEISSENBERG üks juhtivaid kaubamärke muusikainstrumentide tootmise valdkonnas.
WEISSENBERG, kui kvaliteet loeb !