Letton Latviešu

 WEISSENBERG zīmols tika dibināts 1989. gadā, un tagad tas ir augstas kvalitātes sinonīms. Taivānā bāzētais uzņēmums ražo instrumentus, kurus novērtē visā pasaulē.
Ražošanas procesā harmoniski apvienota tradicionālā amatniecība un modernās ražošanas tehnoloģijas.
Gadu gaitā daudzi starptautiski eksperti un mākslinieki (Eiropā, ASV, Āzijā...) ir palīdzējuši izstrādāt instrumentus, kas atbilst visaugstākajām mūziķu prasībām.
Nekas nav atstāts nejaušībai: Materiālu izvēle, ņemot vērā to skaņas īpašības un ilgtspēju, precīza montāža, spēlēšanas ergonomika, manuāla gravēšana, augstas kvalitātes lakas, sudraba un zelta pārklājumi.
Ievērojot slavenā instrumentu ražotāja Ādolfa Saksa (Adolphe Sax) garu, WEISSENBERG ir apņēmies pastāvīgi uzlabot savus instrumentus, cieši sadarbojoties ar mūziķiem, ar lielu atvērtību ražošanas un mākslas attīstībai. Uzņēmums piešķir lielu nozīmi šim ģimenes garam.
John Wei, Weissenberg izpilddirektors, ir ieaudzinājis šo garu visiem zīmola darbiniekiem visā pasaulē.
Weissenberg jau daudzus gadus piedalās lielākajās starptautiskajās izstādēs (NAMM/USA, Musikmesse Frankfurtē, Musicfair Šanhajā...).
Džons Vei ir cieši saistīts arī ar Dinantu Beļģijā, Adolfa Saksa dzimteni.
Daudzie profesionālie un draudzīgie kontakti Vācijā ir iedvesmojuši arī ģimenes uzņēmumu, no kurienes, starp citu, cēlies arī nosaukums "WEISSENBERG".
Šodien WEISSENBERG ir viens no vadošajiem zīmoliem mūzikas instrumentu ražošanas jomā.
WEISSENBERG, kad kvalitāte ir svarīga !